Alkalmaink

18 óraKeresztkérdések
Kedd15:30Kiskáté
Szerda16 óraNagykáté
18 óraBibliaóra (télen 17 óra)
18 óraKóruspróba
Csütörtök11:00Baba-mama kör (páros héten)
18 óraCsütörtöki óra
Péntek18 óraKisifi (14-16 éves korosztály)
18 óraIfi (17 éves kortól)
Szombat14 óraCserkészet

Minden vasárnap az istentisztelet előtt 9 órától imaórát tartunk a lelkigondozói szobában.

Minden vasárnap de 10:00 órától tartunk Istentiszteletet felnőttek és gyermekek számára 5 korcsoportban.

A gyülekezet egészét egybekapcsoló alkalom. A családok együtt  érkezhetnek. a legkisebbektől a legnagyobbakik. Négy éves korig beadhatják a gyermekeiket a gyermekmegőrző szolgálathoz, ahol egyenes adásban lehet televízión követni a templomi istentiszteletetet. Anyukák, nagymamák, gyermekgondozók, fiatalok 2-3 fős csapata vigyáz a kicsinyekre, játszik velük, amíg a felnőttek a templomban vannak. Három korcsoportban tartunk gyermekistentiszteletet ugyanebben az időpontban: óvodások és 1. osztályosok, alsósok és felsősök csoportjainak.

Arra ösztönözzük gyülekezeti tagjainkat, hogy a központi istentiszteleten kívül is keressen mindenki egy gyülekezeti csoportot, ahol otthon érzi magát.